Мини Тастатура за ТВ

статус на залиха: Распродадено
700
Без данок
Бр.
Мини тастатура за ТВ 

работи со блутут

мала удобна и компактна за полесно сурфање на интернет преку вашиот смарт телевизор

Слични производи