KM-325 Блутут звучник

статус на залиха: 3 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Блутут звучник со вградена лампа 

идеален за детска соба

слот за мемориска карта

РГБ светлина

Слични производи