КМ-365 звучник

статус на залиха: 3 Бр.
статус на достава: 1-3 days
2,300
Без данок
Бр.

Блутут звучник со РГБ светло

Караоке микрофон

Модерен дизајн и одличен за караоке забава

КЕНСА

Слични производи