Gembird Camera Day/Night

статус на залиха: 2 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,900
Без данок
Бр.

Gembird Wireless N IP Network Full HD Rotating Camera Day/Night 2-Way audio

СЛИКА CE

Видео со висока резолуција 720p

Лесна конфигурација на WiFi со вашиот паметен телефон

Бесплатни апликации за Android и iOS

Совршен за следење на вашата канцеларија, дом, магацин, итн.