Kensa Слушалки KB-680

статус на залиха: 4 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Блутут слушалки во кутија од серија аирподс од брендот Кенса.Висок квалитет на звук и одличен дизајн кој многу лесно се прилагодува кон секое уво.

4 часа режим на работа

Достапни бои -Црна и бела

Слични производи