Повер банк Кенса KP-17

статус на залиха: 10 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,400
Без данок
Бр.

Уникатен дизајн лесен за употреба

Два кабелски излеза за ајфон и микро приклучок

Дополнителен излез за стандарт УСБ

10.000 mAh Издржлива батерија (LI-on)

 Производ од брендот Kensa

Слични производи