Слушалки КВ-540 Kensa

статус на залиха: 4 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Блутут конекција

Одличен звук исполнет со добар бас

Уникатен дизајн

Достапни три бои : кафеаво , црно , сиво

Производ од брендот Kensa

Слични производи