Слушалки КВ-620 Kensa

статус на залиха: 3 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Блутут конекција

Уникатен дизајн

Супер звук и бас

Производ од брендот Кенса

Боја сива

Слични производи