Шал LADY 18

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
350
Без данок
Бр.

Женски шал со квадратна шема со две лица Ladycolor, која ќе биде дел од вас во зимските месеци кога ќе ја комбинирате со вашите капути и капути со неговата двострана површина со шари и изглед во стилот на реси.


Големина - 180-70 см


-Двострано


-Акрилно ткаење во текстура на волна


Пол Жена


Многу мека текстура, долг шал


Боите може да се разликуваат во тонот поради разликите во светлината во снимките во студио.


Произведено во Турција.


Не содржи канцерогени материи


НА РАКА ПЕРЕТЕ НА 30°C


НЕ КОРИСТЕТЕ БЕЛИНА, НЕ ПЕГЛАЈТЕ


СЕ ПРЕПОРАЧУВА ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ, НЕ МОЖЕ ДА СЕ СУШИ ВО МАШИНА.

Слични производи